נדל"ן בישראל – Real Estate In Israel

מערכת בית חכם

מערכת בית חכם היא טכנולוגיה מתקדמת המושתת על מעבד מחשב. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבעלי הבתים החכמים, לסנכרן את כל המכשירים החשמליים בביתם ולשלוט בהם תוך בקרה מושלמת. התקנת מעבד המחשב ויצירת בית חכם, מאפשרת לבני הבית לחיות באזור בטיחותי הכולל מצלמות אבטחה וחסכוני בחשמל ומה עוד שניתן לשלוט בכל מערכת החשמל בכלל ובכל אחד מהפריטים החשמליים בפרט באופן נקודתי.

השליטה במערכות החשמליות בבית חכם מתאפשרת בשליטה מרחוק, דהיינו אם בן הבית נמצא במשרד ועתיד להגיע בעוד שעה וברצונו להדליק את דוד המים החמים, אין הוא צריך להגיע לביתו , להדליק את הדוד ולהמתין עד שהמים יתחממו, אלא יש באפשרותו להפעיל את דוד החשמל מהמשרד ובו ברגע שהוא נכנס לביתו, להיכנס למקלחת המפנקת ולהמשיך את הערב ברוגע. כך גם במצב הפוך, בו גילה בעל הבית כי שכח לכבות את דוד החשמל וגילה זאת רק ברגע בו נכנס למשרד, בו ברגע הוא נכנס לשליטה מרחוק ומכבה את הדוד ללא בעיה.

אם היינו כותבים שורות אלו לפני מספר שנים, סביר להניח שהייתם חושבים שנפלנו על הראש, שהרי זה מדע בדיוני, אך הטכנולוגיה שמתקדמת ומתפתחת מאפשרת איכות חיים שפעם נתפס כמדע בדיוני וכיום הוא ממשי.

מערכת בית חכם בהתאמה אישית

לא כל מערכת בית חכם דומה לשנייה, ועבור כל לקוח, מותאמת מערכת בהתאם לצרכים האישיים אותם מגדירים יחד בעלי הבית והמתקינים המוסמכים. מערכת בית חכם עתידה לשלוט על מוצרי חשמל רבים בתכנות מראש לרבות: מזגנים, תריסים, תאורה, מערכות שמע, מערכת השקיה בגינה, ואף על הקומקום החשמלי ומכונת הקפה, וזוהי רשימה חלקית בהחלט. בשתי מילים ניתן לומר כי את המערכת ניתן להגדיר עבור כל מכשיר חשמלי שקיים בביתכם.

ממשק המערכת

גם מי שסובל מטכנו פוביה יכול להפעיל את המערכת בקלות משום שהממשק הינו ידידותי ופשוט לתפעול. את המערכת ניתן לחבר ישירות אל המחשב האישי בו אתם משתמשים, או אל מכשיר הסמארטפון בו אתם מחזיקים.

חיסכון מהותי בצריכת החשמל

כאמור מערכת הבית החכם מייצרת חיסכון מהותי בצריכת החשמל ואם אתם שואלים עצמכם כיצד זה אפשרי, אנו נעניק מספר דוגמאות שיבהירו את החיסכון ללא עוררין. בואו נניח לרגע כי שכחתם לכבות את האור בחדר, או לחילופין את המזגן ויצאתם מהבית או מהחדר, המערכת מזהה כי לא קיימת תנועה בחלל המדובר ועל כן היא מבצעת כיבויי אוטומטי. אין ספק כי כולנו שוכחים מדי פעם לכבות אור או מזגן.

את המערכת אתם מגדירים מראש, ועל כן ישנן פעולות שיתבצעו באופן קבוע ומיידי לרבות פעולת שינה. מהרגע בו הלכו כל בני הבית לישון, המערכת אוטומטית מכבה את כל האורות ומוצרי החשמל בבית, סוגרת את התריסים , מכבה את מערכת ההשקיה בגינה ואת האורות בחצר וכל זאת כמובן בהתאם לתכנות מראש.

כיצד מבצעים תכנות מראש

המתקינים המקצועיים שיגיעו לביתכם, יבצעו את התכנות מראש, וכמובן שהם יבצעו לכל בני הבית הדרכה מקצועית, משום שאין ספק כי במהלך הזמן תתבקשו לבצע שינויים בהגדרות שהיו רלוונטיות לעבר אך השתנו בהווה. בכל מקרה בו בחרתם בחברה מקצועית ומיומנת, הם יעמידו לרשותכם מרכז תמיכה, בו תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות והדרכות במידת הצורך.

כמה עולה מערכת בית חכם

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית, משום שהמערכת מותאמת לצרכים האישיים של כל לקוח, ועל כן לא ניתן להגדיר את המחיר מראש. לעיתים התקנת בית חכם משתלמת לטווח הארוך, משום שקיזוז החיסכון בחשמל אל מול מחיר המערכת משתווה.

תבנית מאת: Theme Horse התאמה לעברית באדיבות שגיב SEO