נדל"ן בישראל – Real Estate In Israel

שערים חשמליים- איך משכפלים שלט רחוק?

שכפול שלט רחוק הוא צורך הכרחי בשערים חשמליים, על כול ההיסטוריה ההווה והעתיד של השלט רחוק לשערים חשמליים בכתבה הבאה

שערים חשמליים ברובם פועלים ע"י שלט רחוק, שלט רחוק הוא אמצעי נוח לשימוש, קל לנשיאה וקטן ממדים, השערים ניתנים להפעלה על-ידי לחצן הפעלה, גלאי כביש, פתיחה סלולארית, קודן לחצנים אך כפי שהזכרנו, ברוב מוחלט של המקרים שערים חשמליים נפתחים על ידי שלט רחוק.

ישנו תדר קבוע שמשרד התקשורת מאפשר לשימוש לשערים חשמליים. עם השנים יצאו מהסדרה שלטים בתדרים שונים האסורים היום בשימוש ולכך ישנה משמעות עם השלכות מהותיות כיוון שקיימים תדרים האסורים בשימוש לשלט רחוק, ונאסר גם היצור של מקלטי רדיו תואמים, במקרים בהם התקלקלו מקלטי הרדיו הישנים, נאלצו הדיירים להחליף את כול השלטים לפתיחת השער חשמלי.

כך למשל אחרוני הדור אשר עדיין משתמשים בשלטים דם לינאר, אלו שלטים בגודל קופסת סיגריות המשדרים בתדר 301 ו 310 . בשלטים אלו לא ניתן לכייל תדר אחר בשלט רחוק.

התפתחות הטכנולוגיה הזמינה לנו  שלט רחוק דגם רולינג קוד, זה שלט עם פרוטוקול שידור השייך בלעדית לכול חברה של שערים חשמליים ורק היא יכולה לשווק את השלט רחוק מסוג זה. היתרון של שלטים אלו מהווה גם חיסרון שכן מחד ניתן לרכוש שלט רחוק רק מחברה אשר התקינה את השער חשמלי ומאידך אותה חברה לא פעם גובה מחירים מופקעים לשלט הרחוק וזו ההזדמנות לומר לכם כי במקרים שכאלו ניתן לפנות אל חברה מתחרה, אם אתם זקוקים לכמות מרוכזת של עשרה שלטים ויותר, ניתן להתקין מקלט נוסף של חברה מתחרה.

חשוב שתדעו כי ריבוי של מקלטים בתוך שער חשמלי יוצרים הפרעות קליטה בין הסוגים השונים של השלטים אשר על כן חובה לשמור על מרחק של 60 ס"מ בין המקלטים השונים. הצמדת שני מקלטים יוצרת הפרעות וקשיי קליטה מעצבנים.

לאלה בינינו אשר משוכנעים שעדיף להשתמש כיום לפתיחת השער חשמלי עם פתיחה סלולארית חשוב שתדעו, לפתיחה הסלולארית ישנן יתרונות וישנן חסרונות ולכן תמיד אם תחליטו, הפתיחה הסלולארית יכולה להיות אופציה אך אסור שתהיה חלופה לשלט רחוק.

חסרונות הפתיחה הסלולארית שאתם חייבים להיות מודעים לכך:

  • מספרי טלפון חסויים לא יכולים לפתוח את השער ממכשיר סלולארי.
  • בעיות קליטה לא יאפשרו לכם את פתיחת השער.
  • תאלצו לסיים שיחת טלפון כדי לחייג לפתיחת השער.
  • כמו כול שיחת טלפון גם חיוג לשער נמשך 8 שניות.
  • חיוג לפתיחת השער בלי קשר עין עם השער אינו בטיחותי במידה וילד נמצא במקום מסוכן בקרבת השער.

לסיכום, תמיד חשוב לקבל שירות מאנשי מקצוע הגונים ואמינים שמאחוריהם גב חזק ולא חובבנים שיכולים להעלם ולהשאיר אתכם עם שער חשמלי שלא נסגר או חלילה לא נפתח.

המאמר נכתב ע"י הראל אשד, מנכ"ל שערים (אב שער) מקבוצת מנופי אבי. שערים נותנים שירות לשער חשמלי לשערים חשמליים של כל החברות והסוגים. פרטים נוספים בטלפון 03-6500400

תבנית מאת: Theme Horse התאמה לעברית באדיבות שגיב SEO