נדל"ן בישראל – Real Estate In Israel

דירה למכירה

החלטתם למכור את הבית ולשדרג לדירה גדולה יותר או במיקום אחר. אתם רוצים לפרסם את הדירה בלוח בו תהיה לה חשיפה גדולה ולמכור אותה מהר ובמחיר טוב.

פרסום דירה למכירה בלוח הומלי מבטיח לכם חשיפה גדולה למספר גדול של גולשים באתר.

הפרסום של מודעת דירה למכירה או כל מודעה סטנדרטית אחרת בלוח הומלי הוא חינם.

אם אתם רוצים מודעה בולטת או מודגשת תשלמו מחיר נמוך ביותר. אתם יכולים לפרסם את הדירה מפרטי או באמצעות תיווך,

הטלפונים לא יפסיקו להגיע ותוכלו לקבוע עם אנשים רבים לבוא להתרשם מהנכס.

אם אתם מעוניינים בחשיפה בחו"ל תוכלו לפרסם את הדירה בשפות אנגלית, רוסית וצרפתית. באופן זה תוכלו להגדיל עוד יותר את החשיפה של המודעה לקהלי היעד הרצויים.

אם אתם מחפשים לקנות דירה, בלוח הומלי  יש מגוון גדול של דירות למכירה והמספר הרב ביותר של דירות מצולמות של מתווכים. אם אתם מחפשים דירה למכירה מפרטי תוכלו לבחור ולסנן לכם את הדירות המתאימות מהמאגר. אם אתם מעדיפים דירה למכירה מתיווך תוכלו למצוא באתר מאגר של מתווכים באתר, הכולל היצע גדול של דירות. כמו כן יש  דירות למכירה מתיווך במסגרת רשימת הדירות באתר, בליווי תצלום.

בהומלי תוכלו למצוא כל סוג של דירה למכירה: בית צמוד קרקע, דירת גג, דירת גן, קוטג' ועוד.
כל מודעה המפורסמת באתר כוללת פירוט עם כתובת הדירה, מספר החדרים , מחיר הדירה, אם מדובר בבניין משותף, באיזה קומה הדירה אם יש מעלית וחנייה. ליד כל מודעה של דירה למכירה  כתוב אם היא מפרטי או מתיווך. האתר מאורגן בצורה אסתטית ונוחה למשתמש וכל שנותר לכם הוא לבחור את הנכסים שנראים לכם מתאימים ולהתקשר אל בעליהם.

אם לא מצאתם דירה למכירה במאגר הדירות למכירה של אתר הומלי יש אפשרות נוספת.  תוכלו למלא באתר טופס בקשה שיפנו אליכם סוכני נדל"ן מאזורכם עם הצעות של דירות למכירה. בטופס הבקשה תמלאו את הפרטים של הנכס בו אתם מעוניינים ואת פרטי ההתקשרות שלכם. הסוכנים יחזרו אליכם עם הצעות של דירה למכירה המתאימה לצרכים שלכם.

האתר של הומלי מאפשר לכם חשיפה גדולה למגוון דירות בשוק בצורה מיידית ועדכנית. אתם לא מבזבזים זמן מיותר בבירור מחיר הנכס, מיקומו או מה נכלל בו. התצלומים נותנים לכם מושג טוב עוד יותר  לגבי הנכס ועוזרים לכם בהחלטה אם ליצור קשר עם בעליו.

תבנית מאת: Theme Horse התאמה לעברית באדיבות שגיב SEO