נדל"ן בישראל – Real Estate In Israel

דירות להשכרה

דירות להשכרה

חיפוש של דירות להשכרה הוא תהליך מתיש של חיפוש מודעות בעיתון ובאינטרנט, עריכת אינספור טלפונים ונסיעות לבקר בדירות. התהליך גוזל זמן, כסף וכוחות. בכדי להפוך את התהליך של חיפוש דירות להשכרה לנוח וקל, גלשו אל אתר לוח הומלי. האתר הידידותי הוא נוח לתפעול וכולל היצע עצום של דירות להשכרה.

באתר הומלי המודעות כוללות פירוט עם הכתובת של דירות להשכרה, מספר החדרים, הקומה בה הדירה נמצאת, עלות השכירות, האם יש מעלית וחנייה בבניין, מתי פורסמה המודעה, האם המשכיר או אדם פרטי או מתווך. הפירוט מאפשר למחפשי הדירות לבחור את המתאימות להן ולהתקשר רק אליהן. באתר יש אפשרות לסמן את הדירות הרצויות, להציג אותן ואף להדפיס אותן. לא תצטרכו להתחיל להעתיק את הדירות והפרטים. תסמנו , תדפיסו ותיקחו את הרשימה אתכם כאשר אתם נוסעים לראות את הדירות. אם אתם רוצים דירה בקומה 1, או רק דירות בשכונה מסוימת, תוכלו לסמן רק אותן.

אם לא מצאתם די דירות ברשימה תוכלו ללחוץ באתר על לינק לאתרי תיווך עם היצע נוסף של דירות להשכרה. לוח הומלי כולל את המאגר הגדול ביותר בארץ של דירות להשכרה מצולמות מתיווך. הצילומים מאפשרים לכם הצצה אל מראה הדירה לפני שאתן מבקרים בה וזהו כלי נוסף לסינון או העדפה. לוח הומלי  כולל חיפוש נוח של דירות לפי חתך של אזור, עיר, סוג הנכס(קוטג', דירת גן, דירת גג ועוד), השכונה, ממחיר עד מחיר, מספר חדרים מ.. עד… וסימון של חניה ומעלית.

עם לוח הומלי תחסכו זמן יקר, מאמצים, התרוצצויות וטלפונים. הלוח מתעדכן כל העת ומתווספות לו דירות להשכרה חדשות. אתם נחשפים מיידית לדירות היוצאות לשוק ויכולים לקבוע לראות אותן לפני כולם. אם אתם רוצים דירות להשכרה מתיווך, תוכלו למלא באתר טופס בקשה שמתווך ייצור עמכם קשר לגבי נכסים. המתווך יחפש עבורכם דירות המתאימות לצרכים שלכם ולתקציב.

בלוח הומלי אפשר לפרסם מודעות של דירות להשכרה בחינם. האתר כולל כניסה גדולה של גולשים והחשיפה למודעות היא רבה. תוכלו לפרסם את המודעות בשפות נוספות כמו רוסית, אנגלית וצרפתית עבור אנשים מחו"ל. בכל עת אתם יכולים לעדכן את המודעה או להקפיץ אותה לתאריך העדכני. לאחר הפרסום של המודעה, הטלפון יצלצל ללא הפסקה ועד מהרה המודעה תהיה לא רלוונטית. במקרה זה תוכלו להסיר את המודעה ולא תצטרכו לומר "זה כבר לא אקטואלי", ללא הרף.

תבנית מאת: Theme Horse התאמה לעברית באדיבות שגיב SEO